Пароль: як зберегти свої персональні дані

Пароль – це основа безпеки, якою багато людей нехтують, використовуючи прості або однакові для всіх ресурсів паролі. Звичайно, простіше використовувати короткий пароль, що легко запам’ятовується, але це може становити серйозну загрозу для Вашої онлайн безпеки. Щоб захистити себе і свою інформацію, Вам необхідно підібрати довгі, надійні та складні паролі. При цьому бажано зберегти їх відносно легкими для власного запам'ятовування.

Ви, можливо, задумалися, а навіщо мені потрібен надійний пароль? Звісно, більшість сайтів добре захищені, але завжди є невеликий шанс, що хтось спробує отримати доступ до Вашої інформації. Тому надійний пароль – найкращий спосіб захистити її від хакерів.

Безсумнівно, крупні сервіси опікуються безпекою своїх клієнтів. Електронні пошти, соціальні мережі та інтернет-банкінг завжди вимагають використовувати паролі, що відповідають необхідним вимогам безпеки, адже на цих ресурсах міститься важлива інформація.

У логістичних сервісах також зберігається конфіденційна інформація користувачів: найменування та адреси клієнтів, маршрути руху автомобілів, аналітичні та фінансові дані тощо. Тому логістичний сервіс повинен забезпечувати не тільки оптимальну маршрутизацію, але і надійне зберігання особистих даних.

У хмарному сервісі з транспортної автоматизації Мурашина логістика (ANT-Logistics) вимога безпеки особистих даних реалізована таким чином: кожен користувач може встановити бажаний ступінь надійності паролю в залежності від важливості завантаженої в сервіс інформації:

  • відсутні будь-які вимоги до паролю;
  • пароль повинен бути надійним (містити мінімум 8 символів, включати великі та маленькі букви, а також цифри);
  • пароль повинен бути надійним та змінюватися що півроку (сервіс нагадуватиме про необхідність зміни паролю).

Більше того, розробники ANT-Logistics планують найближчим часом додати двофакторну аутентифікацію. Це забезпечить двошаровий, а значить більш ефективний захист акаунту від несанкціонованого проникнення. На сьогоднішній день двофакторна аутентифікація є одним із найбільш надійних механізмів захисту.

Варто зазначити, що великі сервіси дбають про безпеку даних своїх користувачів, але часто дрібні форуми, онлайн-трекери, інтернет-магазини нехтують цим і стають ласим шматочком хакерів. Тому не рекомендовано використовувати однакові паролі для різних сервісів.

І наостанок – не ігноруйте прості можливості посилити захист своїх даних. Можливо саме час змінити Ваш пароль на важливих ресурсах?

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Привязка GPS-трекеров телефонов

Обмен данными между сервисом "Муравьиная логистика" и 1с.

Кросс-маршруты: рассчитываем всю цепочку доставки