Як TMS збільшує прибуток компанії?

У сучасному світі, де логістика стала ключовим елементом бізнесу, ефективне управління транспортом є вирішальною складовою успішної діяльності підприємства. Традиційні методи, пов'язані з ручним плануванням маршрутів та контролем доставок, залишаються в минулому завдяки новому інструменту - системі управління транспортом (TMS).

Як TMS збільшує прибутковість бізнесу?

1.Оптимізація маршрутів: TMS дозволяє вам планувати оптимальні маршрути доставки, що дозволяє економити час і паливо. Зменшення витрат на паливо та підвищення продуктивності водіїв прямо впливає на зниження загальних витрат і, відповідно, збільшення прибутку. Наприклад, використання TMS дозволяє уникнути зайвих пробігів, що може призвести до заощадження до 20% витрат на паливо.

2.Ефективне управління ресурсами: TMS дозволяє ефективно використовувати ваш транспортний флот. Завдяки автоматизованому плануванню і маршрутизації, ви можете максимізувати використання власного та орендованого транспорту. Наприклад, вибір оптимального маршруту з врахуванням усіх факторів дозволяє підвищити ефективність використання транспортних засобів на 15%.

3.Підвищення задоволеності клієнтів: Забезпечуючи своєчасну та ефективну доставку, ви підвищуєте задоволеність клієнтів. Щасливі клієнти - це більше повторних замовлень та позитивних рекомендацій, що безпосередньо впливає на прибутковість бізнесу. Наприклад, вчасна доставка за допомогою TMS може підвищити рівень повторних покупок на 25%.

4.Аналіз та оптимізація: TMS забезпечує доступ до даних про логістичні операції, що дозволяє проводити детальний аналіз і оптимізувати процеси доставки. Це дозволяє вам ухвалювати обґрунтовані стратегічні рішення, спрямовані на підвищення ефективності та збільшення прибутку. Наприклад, аналіз даних з TMS дозволяє ідентифікувати ефективні та неефективні аспекти логістичних процесів і вносити необхідні зміни, що призводить до збільшення прибутку на 10%.

Ми провели опитування наших клієнтів, які використовують TMS ANT-Logistics понад пів року та отримали такі середні показники у цифрах:

Резюмуючи, зауважимо, що впровадження TMS сприяє точній та конкурентоспроможній логістиці, що позитивно позначається на прибутковості компанії, а головне на зрозумілих та прозорих бізнес-процесах.

А як щодо стратегічних рішень?

Ефективне управління транспортом допомагає не тільки знижувати витрати, а й відіграє ключову роль у створенні конкурентних переваг. Що, своєю чергою, дає змогу замислитися про збільшення обсягів виробництва, розширення географії доставок та виходу на новий рівень бізнесу.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Привязка GPS-трекеров телефонов

Кросс-маршруты: рассчитываем всю цепочку доставки

Мобильный муравей. Приложение под Android